Hot Coin Geleceği ve Yorum

Hot coin geleceği, ilginin çok yüksek olduğu mevcutta yer alan şişirilmiş blokchain teknolojisinin kusurlarına bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Hatta Dağıtılmış Defter Teknolojisine karşı bakış açınızı da değiştireceğini söyleyebileceğimiz Hot Coin son derece başarılı bir ICO, yani coin arzıyla kendisini göstermeyi başardı.

Bir dönem proje geliştirmelerinde yavaşlamaları söz konusu olsa da Hot coin geleceği ve uzun vadedeki yükselişini ne kadar gerçekleştireceği gibi özelliklerden bahsedelim.

Holochain Nedir?

Holochain, temel olarak blockchain sistemine karşı alternatif bir yapı oluşturmak üzerine konumlandırılmıştır. Bu sayede de geliştiricilere özel tamamen merkezi olmayan uygulamalar yani DApp’lar oluşturmalarına olanak sağlar.

Bu sistemi oluşturabilmesi için, çok büyük değişikliğe gitmiş ve verilerin bağlandıkları blok zincirleri üzerinde oynamalar yaparak hiçbir aracı sistem olmayacak yönteme geçmişlerdir. Holochain’in sistemi ile her bir konumlanmış aracın özel bir çatallı veri tutabildiği ve dağıtılmış olan karma tablosu ile bloklar zincirine sınırlı olarak depolandığı söylenebilir. Ayrıca özelliğinden biri olarak da küresel fikir birliği sağlamak için uğraş sergilemez.

Gerçekleştirdiği bu değişimle, blok zincirinin sunduğu çözümlerin özellikle rahatsız edici ölçeklenebilirlik sorununa karşı da önleyici çözüm bulur. Bunun yanında, Holochain sisteminin içerisinde dahil olan tüm DApp’lar blok zincirleri için gerekenden çok daha az kaynak harcayıp çok daha fazla zincir oluşturmasına olanak tanır.

Öncelikle gelin bu ayrıma detaylı olarak bir göz atalım, sonra projenin teknolojisinden token fiyat beklentilerine göz atalım.

Holochain Sistemi Çevreci Midir?

Holochain sistemi, belki de yapısı gereği en az enerji tüketen Hot coin’e ev sahipliği yapar. Çevre dostu yaklaşım tarzını benimseyen sistem, sürekli bir blok zincir saklama ve tüm sistemi tekrar tekrar doğrulama gereksinimi duymaması sebebiyle minimum enerji harcar.

Holofuel Nedir?

Holochain ekibinin platformlarında kullanmak istedikleri, sözleşmelere dayalı hizmet yükümlülüğü olarak adlandırdıkları Holofuel’i sistemlerine dahil etmiş bulunuyorlar. Ayrıca bunun diğer kripto para birimlerinden daha farklı olduklarını da dile getiriyorlar.

Holofuel, tam olarak holochain’in yerel kendi içinde kullandığı bir para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Bunu yaparak bloklarının değerlerini DApp sistemlerinin değerlerini ve içeride tutulan yatırımcıların Hot coin sayesinde aldıkları değerleri bire bir dönüştürüp kendi içinde kullandığı bir sistemdir. İlerideki planlarına dahil etmek istedikleri, dışarıdan alacakları işlem gücüne ve disk alanı ile bant genişliği kapasiteleri için de ödül mekanizması kurarak holofuel ile dağıtımını hayata geçirmektir. Bunun adımlarına başlandığı da geliştiricileri tarafından açıklandı.

Blockchain ve Holochain Arasındaki Farklar

Geleneksel kripto ağ yapısı olan blockchain sistemi, dağıtılmış olan ağda kriptografik karma veriler aracılığıyla bunları depolamayı hedefler. Bu ağda oluşan her düğümün ağı doğrulayarak bütünlüğünü korumak için uğraşır. Ve tam fikir birliğini koruyarak kopyasını çoklu şekilde saklı tutar. Bu teknolojik gelişimin kripto dünyası için oluşturduğu küresel bir güçtür.

Ancak ağın genişlemesinin getirdiği bazı temel sorunları da beraberinde getirir. Sistem üzerindeki verilerin artması, her bir blok zincirinin doğrulanması gibi süreçler ölçek büyüdükçe sorun yaratacak boyuta ulaşır. Bunun sonucunda da bazı kripto paralarda gerçekleşen işlemlerde yaşanan uzun süreler sorun oluşturabilir. Ve bu sorunlar arttıkça da ağ ücretlerine yansımaktadır.

Bu sorun holochain sistemi üzerinde neredeyse hiç yaşanmamaktadır. Holochain sisteminde, tutarlı bir bütün oluşturan veri kümeleri üç boyutlu bir holograma benzer. Bu hologramın tek tek ışın bileşenleri bir bütünü oluşturmak üzere bir araya gelir.

Bunu daha basit tabirle anlatmak gerekirse, sistem her düğüm için tamamen benzersiz şifre anahtarları oluşturur ve bunlar kendi aralarında iletişim zinciri kurar. Bu zincir sayesinde hızında hiçbir yavaşlama gözlemlenmez. Ayrıca herhangi bir düğümün çevrim dışı olması halinde genel yapı üzerindeki zincir çatallanır ve yoluna devam eder.

Hot Coin Fiyat Tahmini

Hot Coin Fiyat Tahmini ve Grafiği
Hot Coin Fiyat Tahmini ve Grafiği

Hot coin fiyat tahmini yapacak olursak bu yıl sonuna kadar ath değeri olan 0.028doları görmesi tahmin ediliyor .Özellikle btcnin min. 30k hedefi göz önüne alındığında 0.028 doları rahat görmesi tahmin ediliyor. Ancak unutmamak gerekir ki altcoin analiz yöntemlerine dayanarak kendi tahmininizi kendinizin yapması daha sağlıklı olacaktır.

Hot Coin Hedefi Nedir?

Hot coin geleceğine değinecek olursak, ilk halka arzı ile ilgileri kendisine çekmeyi başardı. Bir süre sistem geliştirmeleriyle durağanlığını korusalar da geçtiğimiz aylardaki boğa koşusunda özellikle Türk yatırımcılarında gözdesi haline gelerek Bitcoinden sonra en bilinir coin olma özelliğine geldi. Önü açık ve geliştirmeye aç bir yapısı olan Holochain sistemiyle birçok proje ve bağlantılı güncellemeler gelmeye devam edecektir. Geliştiricilerin sistemin desteklenmesiyle birlikte her geçen gün güncellemelerine de hız kazandığını ve bunları kendi sitelerinde paylaştığını görebiliyoruz.

Hot Coin Geleceği

Hot coin geleceği güzel destek alan altcoinlerden şuanda mevcut desteği kırmış noktada btcde fed bazlı düşüş bittikten sonra hareketi yapması olası. Ath noktası 0.028 burası ilk hedef kırdığı takdirde 0.035-0.050 hedefleri arasında.

Bu yazımızda sizler için Hot Coin Geleceği ve Hot Coin Yorumları hakkında bilgiler verdik. Kripto Coin Haberi ve daha fazlası için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: SDBitcoin herhangi bir yatırım alıp almama, satma veya elinde tutma konusundaki görüşlerini temsil etmez. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapmanız önerilir. Sağlanan bilgileri kendi sorumluluğunuzda kullanın. Bu yazıda paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin ilgili inceleyebileceğiniz diğer başlıklar.

5/5 - (34 Oy)
Yorum yapın

sdbitcoin.org, kripto coin piyasasındaki önemli haberleri doğru ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Kripto coin haberlerini anında öğrenmek için bizi takip etmeyi unutmayınız.