Raca Coin Geleceği

Raca coin geleceği yazımızda, son zamanlardaki istikrarlı yükselişiyle göz dolduran ancak şu anda pek de yatırımcısının yüzünü güldürmeyen raca coinden bahsedeceğiz. Oransal olarak Raca coin geleceğine en çok güven ülkemizde duyulmaktadır. Öyle ki Raca coin’i elinde tutan yatırımcı sayısı en çok Türkiye’dedir. Peki Türk yatırımcıların bu kadar çok sevdiği RACA gelecek vaat ediyor mu? Bu yazımızda sırasıyla; 

  • Raca coin hangi seviyeden alınır? 
  • Raca coin geleceği
  • Raca coin teknik analizi ve diğer bilgilere değineceğiz.

Raca Coin Nedir ?

Raca Coin (RACA), blockchain P2E oyunu olan Metamon ve Universal Metaverse için yerel bir belirteç rolunü üstlenmektedir. Kullanıcıların gerçek hayattaki birçok şeyi gerçekleştirebileceği; arazi sahibi olabileceği, mağazalar inşa edebileceği, video oyunu oluşturup oynayabileceği bir 3B sanal dünyasıdır.. Google-Earth uygulamasını andıran bir UX ile kullanıcılara, sanal gerçekliğin kullanıldığı oyun endüstrisinde bir ilk olan 3D sanal gezegende dinamik olarak oyuna yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapma imkanı tanınmaktadır. 

Radio Caca (Raca Coin) şu anda 924.719.832 $ piyasa değeri ile 0.005 $ USD seviyesinde bulunuyor ve en değerli madeni paralar listesinde 227. sırada yer alıyor. Yeni başlayan parlayan bir altcoin token için güzel bir derece. TechNewsLeader Fiyat Endeksi’ne göre ise RACA coinin 24 saatlik hacmi 183.269.186 $’dır. Radio Caca (RACA)’nın fiyat değeri son 24 saatte %1,04 oranında değişti. Son 7 gün içerisinde ise RACA coin fiyatı %-13.73 değişim göstermiştir.

Raca Coin Arz Ne Kadar ?

Maksimum 181.850.767.347 jeton arzı ile sınırlıdır.

Raca Coin Hangi Borsada

Raca coin hangi borsada listeleniyor sorusundan ziyade önce şunu belirtmek istiyorum: Henüz binance borsasında listelenmiş değil. Aslına bakarsanız işin iyi tarafı da bu. Listelendiğinde artış olması pek muhtemel. Peki raca coin hangi borsada derseniz Pancake Swap, Uniswap, Gate.io, Mexc Global borsalarından alabilirsiniz. Ben gate borsasını tercih ediyorum.

Raca Coin Analiz

Raca Coin Analiz 4 Şubat 2023
Raca Coin Analiz 4 Şubat 2023

Raca coin grafiğine baktığımızda şuan 0,00112$ destek noktasına çok yakın konumda. Yaklaşık 2 aydır burada tutunmaya dahası destek çizgisinin altına sarkmamaya çalışıyor ancak bir sarkarsa onun altındaki destek 0.00035$. Raca coin ani zıplamalarla bu noktalara çok kolay geldiği için düşüşü de bir o kadar hızlı ve kolay olur. Nereden işleme girilir derseniz tabi ki destek noktası olan 0.00112$dan işlem açılır ama mutlaka stop noktanız olmalı.

Raca coin kendini toparlarsa ilk hedef 0,0020$ daha sonra 0,0039$. Coine güvenen ve acelesi olmayan için tepe noktamız 0,0119$. İnsanı zengin edecek cinsten 🙂 Hiç girmemiş yatırım yapmamış arkadaşlar nereden ne kadar alırım derse küçük miktarla destekten yani 0.00112$dan olabilir ancak stop koyarak ve zarar miktarını göze alarak… Girmiş içerde olanlar ise yükseldiğinde satıp düştüğünde alarak maliyet düşürecekler başka çare yok. Unutmadan belirtmeliyim ki asla yatırım tavsiyesi değildir. Sizler de altcoin analiz yöntemlerini kullanarak kendinizi güvene almalısınız.

Raca Coin Geleceği

Raca coin metaverse teknolojisinin coini , geleceği hızlı parlak.Bir dönem metaverse çok popülerdi ve raca 0.00119$ tepe noktasını gördü şuan metaverse revaçta değil. Ancak tekrar popüler olduğunda para metaverse coinlere kaydığında güzel karlar bırakabilir.

Raca Coin Geleceği 2023

Raca Coin geleceği parlak ve yatırıma açık bir coin statüsündedir. 2023 yılında raca coin fiyatları tüm zamanlarda ulaşmış olduğu en yüksek seviyeye benzer bir seviyeye ulaşacak gibi görünüyor. 2023 yılı sonuna kadar, ortalama fiyatın 0,0039$’a yaklaşması olası görünüyor. Her şey yolunda giderse, 2023’de Raca coin maksimum fiyatının tepe noktasına kadar çıkabileceğini tahmin ediyoruz ki 10x yapar. Hali hazırda boğa koşusunu da arkasına alarak bu hedefe kısa sürede ulaşabilir. 

Raca Coin Geleceği 2024

2024 yılı için Raca coin fiyatı neredeyse 0.0119$ olabilir. Alabileceğimiz maksimum fiyat 0.025$’dır. Radio Caca’nın 2023 yılı sonundaki ortalama fiyat tahmini 0.10$ civarında olmasını tahmin ediyoruz. Kripto coin piyasası tarafından tanımlanan aralıkta büyük bir fiyat cirosu beklenmektedir.

Raca Coin Geleceği 2025

Raca coin geleceği için 1dolar beklentimiz mevcuttur evet şaka değil. Süre olarak ise 2025 yılında en geç 1$ hedefimizi bekliyoruz. Bizim tahminimiz öngörümüz bu şekilde. Önemli Not: Raca coin ekibinin dürüst temiz ve gelecek planlaması yapması gerekir. Eğer bu şekilde gitmezse kendi kaderine bırakılırsa raca piyasadan bile silinebilir.

Radio Caca İyi Bir Yatırım mı?

Birçok uzman ve tüccar, raca coinin uzun süredir büyük bir yatırım olduğuna inanıyor. Şaşırtıcı bir şekilde, değer artıyor. Bu nedenle, yatırımın iyi bir getiri sağlayacağını garanti ediyorlar. Bu grafikte sizlere destek direnç belirtmeyeceğim, alttaki analizlerden bakabilirsiniz onu. Dün bir pump yaşadık %50 gibi bir artış oldu. Bunun bitişinde düzeltme çok pozitif oldu düzeltmede bile grafikte görürsünüz yükselen trend var. Şuan güç topluyor yükselişe devam edecek gibi görünüyor. Geçen hafta 0.0028 seviyelerinden ekleme yapanları tebrik ederim bizde biraz ekleme yaptık ve beklemeye devam ediyoruz.

Raca Coin Yorum

Raca coin geleceği açıklamamızda metaverse dünyasından kısaca bahsetmiştim. Sanal gerçeklik sanal ortamda 3d gözlüklerin ardında yeni sıfır bir dünya. Evler dükkanlar arsalar yatırımlar al satlar vs. Benim raca coine güvenimin tek sebebi metaverse dünyasına olan güvenim. Dün çıkan bir haberde tekstil devi H&M ilk metaverse mağazasını açtı. Bunun ardı arkası gelir Zara, Levis, Versace gibi markalarda eminim şuan bunun alt yapısını argesini araştırıyor. Yıl sonuna kadar en az 1-2 dev şirket metaverse dünyasına giriş yapar. Metaverse tutacak ve çok hızlı yayılacak bunun bir ucundan tutmak adına ben raca biriktiriyorum. Benim hedefim 2x-3x değil 10x-100x min. Şuan fiyatının düşük olmasının sebebi BTC baskısı.1 haftaya 2xleri konuşur oluruz.

Bu yazımızda sizler için Raca Coin Geleceği ve Raca Coin Yorumları hakkında bilgiler verdik. Kripto Coin Haberi ve daha fazlası için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: SDBitcoin herhangi bir yatırım alıp almama, satma veya elinde tutma konusundaki görüşlerini temsil etmez. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapmanız önerilir. Sağlanan bilgileri kendi sorumluluğunuzda kullanın. Bu yazıda paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin ilgili inceleyebileceğiniz diğer başlıklar.

Yorum yapın

sdbitcoin.org, kripto coin piyasasındaki önemli haberleri doğru ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Kripto coin haberlerini anında öğrenmek için bizi takip etmeyi unutmayınız.