The Sandbox Coin (SAND) Nedir?

The Sandbox Coin nedir? Sorusu son zamanlarda kripto para birimlerine yatırım yapmayı planlayan kişiler tarafından oldukça sık merak edilen ve hakkında oldukça fazla araştırma yapılan önemli bir konudur.

The Sandbox Coin Nedir?

The Sandbox Coin oyun seven yatırımcı kişilerin oyun oynarken coin üretimine katkı sağlamasını sağlayan önemli bir kripto para birimidir.

Bu kripto para biriminin kimin olduğu da oldukça fazla araştırılan konulardan biri haline gelmiştir. Bu durumun ana sebebi de kripto para birimlerinin ardındaki otoritelerin kripto para birimlerinin değerleri ile doğrudan ilgili olmasıdır. Ethereum ağını kullanan bu kripto para biriminin sistemi içerisinde bazı ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünler ve tanımları şunlardır:

 • VoxEdit: Pazara aktarılabilme özelliğine sahip olan ship varlıklar yaratılmasına imkan tanıyan yazılımdır.
 • Marketplace: Oyuncu kişiler tarafından üretilen kripto varlıkların ticaretine imkan sağlayan ve merkezi olmayan pazardır.
 • Game Maker: Kullanıcıların ücretsiz bir biçimde oyun oluşturulmasını mümkün hale getiren araç kutusudur.

Bu gibi avantajları yanında getiren bu kripto para birimi son zamanlarda oldukça fazla tercih edildiği için hakkında fazla araştırma yapılan bir kripto para birimi de sayılabilir.

The Sandbox Coin Fiyatı

The Sandbox Coin fiyatı kripto para birimine yatırım yapmış ya da yatırım yapmayı düşünen kişiler tarafından oldukça fazla araştırılan bir konudur. Tüm kripto para birimlerinde olduğu gibi bu kripto para biriminde de fiyat değeri sürekli olarak değişiklik gösteren bir yapıdadır. Bu nedenle de kişiler bu değerleri yakından takip etmelidirler. Güncel olarak bu kripto para biriminin değeri 5,81 Türk Lirası’dır. Dolaşımdaki arz verisi mevcut olmayan The Sandbox Coin değeri her an değişiklik gösterebilir bir yapıdadır.

Sand Coin Haftalık Görünümü

Sand Coin Haftalık Görünümü
Sand Coin Haftalık Görünümü

Piyasaya 0,0083 dolar gibi oldukça düşük bir fiyattan sürülen Sand coin, 2023 yılında büyük bir yükseliş yaşadı ve 0,84 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Bu süreçte %1000’den daha fazla büyüme performansı gösteren SAND, yaklaşık 2021 yılından bu yana ani yükseliş ve düşüşlere uğramamaktadır. İleride de yaşamayacağı muhtemel çünkü SAND, yükselecek altcoinler arasında neredeyse en parlak olanı.

The Sandbox Coin Yorumları

The Sandbox Coin yorumları son zamanlarda oldukça fazla araştırılan önemli bir konudur. Uzmanlar ya da büyük yatırımcılar tarafından yapılan yorumlar her kripto para biriminde olduğu gibi bu kripto para biriminde de değişiklik gösteren bir yapıdadır. Bu nedenle yatırım yapmayı düşünen kişiler, uzmanların yorumlarını kendi mantık çerçevesinden geçirerek kendi görüşleri dahilinde yatırım yapmalıdırlar.

The Sandbox Coin yorumları ise genel anlamda son derece olumludur. Metaverse projesinin son derece yaygın hale geldiği bu dönemde bu kripto para birimi de pazardaki yerini almıştır. Aynı zamanda projesi nedeni ile bu kripto para birimi oldukça fazla ilgi görmeyi başarmıştır. Yatırımcıların ilgisini çektikçe de büyüyen ve gelişen kripto para birimi birçok kripto para borsasında listelenmeyi başardı. Bu sayede de değeri her geçen gün arttı.

Metaverse evreninde sanal arazi satımı yapan Sandbox platformunun sadece kripto para biriminin değeri değil aynı zamanda sanal arazi değeri de her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir. Bu durum da yatırım yapan ya da yapmayı düşünen kişiler için cazibeli bir durum haline gelmiştir. Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden de sürekli olarak paylaşım yapan bu kripto para birimi, kullanıcılarına daha fazla güven sağlamaktadır. Metaverse evrenleri arasındaki rekabetin artıyor olması kripto para birimlerinin de kendilerini yenilemesine neden olarak olumlu gelişmelerin yaşanmasına sebep olmuştur.

The Sandbox Coin Geleceği ve Teknik Analiz

The Sandbox Coin Geleceği ve Teknik Analiz
The Sandbox Coin Teknik Analiz

The Sandbox Coin geleceği yapılan yorumlar ve teknik analizler dahilinde bakılırsa son derece açıktır. Metaverse yatırımlarının ve girişimlerinin her geçen gün artması nedeni ile bu kripto para biriminin de değeri her geçen gün artmaktadır. Bu duruma rağmen kripto para borsasının ertesi gün ne getireceği belli olmadığı için kişilerin yatırım yaparken dikkatli olmalarında fayda vardır. Eğer yatırım yapmaya da kararlıysanız, altcoin analiz yöntemlerini uygulamanız çok önemlidir.

The Sandbox Coin Nereden Satın Alınabilir?

The Sandbox Coin satın alınabilen borsalar kısaca şunlardır:

 • Binance
 • Huobi Küresel
 • KuCoin
 • FTX
 • Gate.io
 • Crypto.com
 • Kraken
 • btcturk
 • Paribu

Bu kripto para borsalarında listelenen The Sandbox Coin her geçen gün daha fazla borsada listelenmeye devam etmektedir.

Bu yazımızda sizler için The Sandbox Coin hakkında bilgiler verdik. Kripto Coin Haberi ve daha fazlası için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: SDBitcoin herhangi bir yatırım alıp almama, satma veya elinde tutma konusundaki görüşlerini temsil etmez. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapmanız önerilir. Sağlanan bilgileri kendi sorumluluğunuzda kullanın. Bu yazıda paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin ilgili inceleyebileceğiniz diğer başlıklar.

Yorum yapın

sdbitcoin.org, kripto coin piyasasındaki önemli haberleri doğru ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Kripto coin haberlerini anında öğrenmek için bizi takip etmeyi unutmayınız.