Rose Coin Nedir? Rose Coin Geleceği

CryptoSafe Alliance – Binance, Nebula Genomics, Balancer, Huobi Capital , Meter gibi birçok büyük şirketle ortak projeler geliştiren ve iki yıl gibi bir süre içinde 45 milyon dolar fon toplayan Oasis Network nedir? Rose Coin nedir?

Oasis Network Nedir?

Oasis Network, merkezi olmayan finans ve sorumlu, kullanıcının sahip olduğu bir veri ekonomisi için oluşturulmuş, gizlilik sağlayan, ölçeklenebilir bir blok zinciridir. Yüksek ölçeklenebilirliği ve gizliliği koruyan mimarisi ile Oasis Network, özel, ölçeklenebilir merkeziyetsiz finansı (DeFi) güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Tüccarların ve erken benimseyenlerin ötesine geçerek kitlesel bir pazara açılıyor.

Oasis Network’ün gizlilik özellikleri, kullanıcıların verilerinin kontrolünü ele geçirmelerine ve bunları stake ettikleri için ödüller kazanmalarına olanak tanıyan Tokenized Data adlı yeni bir dijital varlık türü oluşturabilir. Ağ, fikir birliğini (Konsensüs Katmanı) hesaplamadan (ParaTime Katmanı) ayıran yeni ParaTime Mimarisini kullanır, bu da daha fazla ölçeklenebilirliğe sahip olmasını ve çeşitli özel hesaplama ihtiyaçlarını desteklemesini sağlar.

Rose Coin Nedir ve Nereden Alınır?

Oasis Network (ROSE), Oasis protokolü için yerel, sınırlı tedarik aracı ve yerleşim belirtecidir. Oasis’in Mutabakat Katmanında stake etmek, delege etmek ve ParaTimes’ta ücret gerektiren akıllı sözleşme işlemleri için kullanılır. Oasis toplam 10.000.000.000 arza ve 1.500.000.000 dolaşım miktarına sahiptir. Bu veriler de bize Oasis’in, yükselecek altcoinlerden birisi olduğunu çağrıştırmaktadır. Oasis Network (ROSE) alabileceğiniz kripto para borsaları şu şekildedir:

Bu borsalar üzerinden Rose alınıp satılabilir. Diğer birçok kripto para borsasında da alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz fakat güvenilir aracıları tercih etmek her zaman mantıklı olacaktır.

Rose Coin Grafik ve Fiyat Hareketi

Rose Coin Grafik ve Fiyat Hareketi
Rose Coin Grafik ve Fiyat Hareketi

Oasis için 24 saatlik ticaret hacmi 41.109.951 dolar şeklindedir. Bununla birlikte, yazım itibariyle Rose fiyatı ise %6.2 değer kaybıyla birlikte 0,0410 dolar (Coingecko verilene merhaba) civarında seyrini sürdürüyor. Son olarak ise Rose 61.329.624 dolar piyasa değeri ile birlikte Kripto paralar arasında 136. sırada yer alıyor.

Rose Coin Token Kaç TL?

2023 güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 Oasis Network (ROSE) 1.84 TL civarında işlem görmektedir. Rose coinin fiyatı son günlük periyotta %0.84 artış gösterdi ve yatırımcısına az da olsa kazanç sağladı. -1.55% değişim gösterdi.

Oasis Coin Yorum 2023

Rose Coin yorumlarına baktığımızda istikrarlı bir yükseliş trendi göze çarpmaktadır. İstikrarın arkasında yatan en büyük faktör ise Rose Coin geleceğinin olması ve birçok otoriter kripto para borsasında işlem görmesidir. Her ne kadar piyasaya çıktığı günden bugüne yüksek bir düşüş yapmış olsa da gerek short işlemlerde gerekse kısa vade al satta yatırımcısına daima kazandırmış bir coindir. Bu sebeple Rose Coin yorumları çok olumludur.

Rose Coin Geleceği ve Tahmini Fiyat Tablosu

Aşağıda bulunan Rose Coin yorum fiyat tablosu, piyasa ve altcoin analiz teknikleriyle oluşturulmuştur. Her ne kadar kesinlik taşımasa da ortalama bir yükseliş trendinin hakim olduğu açıktır.

Yıl Minimum fiyat Ortalama fiyat Maksimum Fiyat
2023 $0.05735 $0.35486 $0.06214
2024 $0.07654 $0.56265 $0.0645
2025 $0.15646 $0.74650 $0.17800

Bu yazımızda sizler için Rose Coin Geleceği ve Rose Coin Yorumları hakkında bilgiler verdik. Kripto Coin Haberi ve daha fazlası için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: SDBitcoin herhangi bir yatırım alıp almama, satma veya elinde tutma konusundaki görüşlerini temsil etmez. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapmanız önerilir. Sağlanan bilgileri kendi sorumluluğunuzda kullanın. Bu yazıda paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin ilgili inceleyebileceğiniz diğer başlıklar.

5/5 - (9 Oy)
Yorum yapın

sdbitcoin.org, kripto coin piyasasındaki önemli haberleri doğru ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Kripto coin haberlerini anında öğrenmek için bizi takip etmeyi unutmayınız.