Neo Coin Geleceği

Neo coin geleceği için güzel bir yazı hazırladık. Yazımızda ağırlıklı olarak neo coin yıllara göre gelecek tahminlerimiz ve altcoin analiz raporlarımızı bulacaksınız. Hazırsanız neo coin nedir? ve Neo coin geleceği hakkında konuşmaya başlayalım.

Neo Coin Nedir?

NEO, Çinliler’in Ethereum’u olarak bilinen, geliştirilmesine 2014’te başlanan köklü bir kripto para birimidir. Neo coin geleceği sunduğu özelliklerden dolayı çok parlak özellikle transfer ücretinin olmaması başlı başına cezbedici bir özelliği. Yani NEO coininizi bir borsadan başka borsaya ücretsiz bir şekilde aktarabilirsiniz. NEO kendisini; dijitalleştirilmiş ödemelerin, kimliklerin ve varlıkların bir araya geldiği yeni bir ekonomi olan internetin yeni nesli için temel olma hedefine sahip “hızla büyüyen ve gelişen” bir ekosistem olarak tanıtıyor. Resmi sitesi

Neo Coin Toplam Arz Ne Kadar ?

Bir coini sepete eklemeden önce ilk baktığım şeyler; ne kadar üretildiği, ne kadar daha üretileceği ve üretilen miktarın yüzde kaçının piyasada olduğu. Bu saydıklarım benim için en önemli veriler arasındadır. Sizde mutlaka her altcoinde bu verileri dikkatli bir şekilde kontrol edin. Örnek verecek olursak incelediğiniz coinin toplam arzı 100.000.000 peki dolaşan arz ne kadar ? Dolaşan arz da 70.000.000 civarında olsun. Birbirine çok yakın bu güzel bir veri olacaktır. Alım yapılabilecek ve yükselecek altcoinler arasında yerini alabilecek potansiyelde olduğunu gösteriyor. Raca coinin toplam arz ve piyasada dolaşan arzına bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız. 🙂

Neo Coin Sahibi Kim Kimin ?

Neo coin 2014 yılında piyasaya giren Onchain tarafından kurulmuştur. Onchain firması muhasebesel programlar tasarlayan bir şirkettir. Ekibin kurucu ve ana geliştirici lideri Zhang Zhengwen’dir.

Neo Coin Geleceği 2023-2024-2025

Tüm marketin yıkıldığı 2023 yılının son 2.ayındayız. Neo coinde tabi ki hissedilir oranda bu düşüşten etkilendi. Bu durum, yatırım bütçesi olanlar için bir nevi avantaj sayılabilir ve dip değerlerden alım yapılabilir, Çünkü en alt desteğe yakın sayılırız. Aynı zamanda uzun vade düşünenlerin 2023 ve 2024 yılı hedeflerimize mutlaka bakmasını öneririm zira yatırım tavsiyesi olmamakla beraber Neo Coin geleceği hedeflerimizin gerçekleşmesi kuvvetli muhtemel görünüyor. Güzel kazançlarınız olsun.

Neo Coin Geleceği 2023

Neo coin 2023 yılı en düşük olarak en alt desteğe kadar esneyebilir yani 7,70$ seviyelerini görebilir. Tavanda ise ben 12.5$ direnç noktasını göreceğini düşünüyorum. Yıl sonuna kadar 7.70$ ile 12.5$ arasında gidip gelecektir. Dikkatli hareket etmek ve kendi stratejinizi belirlemeniz gerekiyor. Aksi halde temel analizlere dayanarak yatırım yaparsanız kaybedersiniz. Bitcoin analizini yaparak BTC’nin hareketlerini mutlaka takip edin.

Neo Coin Geleceği 2024

Neo coin 2024 yılında tahminlerimizce artık 67$ seviyelerini test edilir. Alt olarak da 10$ destek olur diye düşünüyorum. Olası 30$ 50$ gibi büyük zıplamalarda mutlaka kar alın. Alttan tekrar alırız merak etmeyin bu piyasa her zaman fırsat verir.

Neo Coin Geleceği 2025

Neo coin geleceği gerçekten uzun vadelerde kendisini sağlama alabilir. Zira artık kripto paraların oturacağını tahmin ettiğimiz 2025 yılında 30-150$ arası stabil hareketlerine devam eder diye düşünüyorum. Eskiye göre %50 değil de günlük %3-4 yükselişler ve düşüşler olabilir.

Neo Coin Analiz ve Yorum

Neo Coin Analiz ve Yorum
Neo Coin Analiz ve Yorum

Grafikte belirttiğim gibi en altta 7,78$ destek var. Bu bölge alım için mükemmel diyebiliriz. Ancak tekrar etmekte fayda var bu size bir yatırım tavsiyesi değildir. Kısa değil de orta bazda 7$-10$ arası alım için güzel bölge sayılır. Tabi ne kadar dipten alırsanız o kadar kar edersiniz.

İlk hedefimiz 12,5$ seviyelerinde. Kısa sürede bu rakamı görürüz diye düşünüyorum. Bu belirlediğimiz hedefi aşarsak eğer asıl noktamız 25$ seviyesi olacaktır. Burası önemli, zira buranın üstü pump dediğimiz alan yani yüksek volume (hacim) gerekli. Grafiğe bakarsanız 3 bölge var. 7-12$ arası bir bölge onun üstünde 12$-25$ bölgesi onun da üstünde 25$-67$. Bu bölgeleri takip edin al satıcılar için destekten alıp dirençte mal boşaltma yeri buralardır.

Neo Coin Alınır mı ?

Neo coin aslında manipüle olmaya çok müsait bir altcoindi. Ve bu durumu da NEO’yu balinaların hedefi haline getirdi. Alın diyemem ama şuan fiyat olarak gerçekten ucuz seviyelerde. BTC 30Bin$ seviyelerini aştığı takdirde Neo Coin geleceğini tahmin bile edemiyorum.

Bu yazımızda sizler için Neo Coin Geleceği ve Neo Coin Yorumları hakkında bilgiler verdik. Kripto Coin Haberi ve daha fazlası için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: SDBitcoin herhangi bir yatırım alıp almama, satma veya elinde tutma konusundaki görüşlerini temsil etmez. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapmanız önerilir. Sağlanan bilgileri kendi sorumluluğunuzda kullanın. Bu yazıda paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin ilgili inceleyebileceğiniz diğer başlıklar.

5/5 - (14 Oy)
Yorum yapın

sdbitcoin.org, kripto coin piyasasındaki önemli haberleri doğru ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Kripto coin haberlerini anında öğrenmek için bizi takip etmeyi unutmayınız.